Tėtušio milijonai I FILMAS ONLINE 2019

Susipažinkite su didžiulio prekybos tinklo savininku Vadimu (akt. Vladimiras Vdovičenkovas). Jį visuomet sutiksite ten, kur sukasi didžiuliai pinigai. Jam niekada netrūko apsukrumo ir gudrumo. Jis visuomet pirmas, visada azartiškas, visada pasiruošęs! Taip, Vadimas tas, apie kurį žmonės pasakytų „turi uoslę pinigams“, tačiau bėda ta, kad „uoslė“ ne visada paremta etiškais metodais.

Manipuliacijos ir piniginės aferos – Vadimo verslo kasdienybė, jis čia kaip „ryklys vandenyne“. Tas milijardinis sandoris su solidžiu investuotoju iš Kinijos turėjo „paeiti“ pagal scenarijų, bet… magnatui koja pakiša jo paties kadais sugalvotas planas – užrašyti verslo imperiją senutei mamai, kuri prekybos centro kontrolinį akcijų paketą testamentu paliko savo vienintelei anūkėlei. Pasirodo visų gerbiamas verslininkas tiesiog pamiršo… kad turi dukrą!

„Įjungęs“ žavaus manipuliatoriaus talentą Vadimas išvyksta į mažą provincijos miestelį manydamas, kad lengva ranka atsiims savuosius… 500 milijonų dolerių iš šešiolikametės dukrelės, bet raudonplaukė Alina (akt. Valentina Liapina) – visa į tėtį! Ne iš kelmo spirta mergaičiukė, puikiai užuodžia „brangiojo“ tėtuko kėslus ir palikimo atiduoti nė neketina!

Vaidina: Vladimiras Vdovičenkovas, Valentina Liapina, Vladimiras Sičevas, Irina Pegova, Nikolajus Šraiber

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *